Vyberte jazyk:
100% skutečné, ověřené recenze.
Hodnotil uživatel Josette B.
Hodnotil uživatel Vincent C.
Hodnotil uživatel Guillaume P.
Accueil toujours aussi sympathique et les plats sont excellents ! Je recommande sans hésitation
Hodnotil uživatel Guillaume GUÉRAIN a.
Excellent comme d'habitude !
Hodnotil uživatel Philippe B.
Accueil froid et peu souriant
Hodnotil uživatel Marina B.
Service sympa et plats delicieux
Hodnotil uživatel Hadrien F.
Hodnotil uživatel SEBASTIEN B.
Hodnotil uživatel Zervoudakis C.
Hodnotil uživatel Nathalie M.
Mets délicieux, accueil chaleureux, service très pro